Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  Barvy

Barvy a míchání barev

Vedle komplexní stavební činnosti, zateplování a rekonstrukcí se také zabýváme mícháním vnitřních a venkovních barev značky Caparol. Veškeré barvy včetně těch fasádních dokážeme namíchat do více než 1000 odstínů dle vašich přání. Kromě toho, že barvy Caparol mícháme, je také používáme při všech našich realizacích.

Vnitřní barvy

 • Caparol Malerit

Omyvatelná vysoce kryjící barva nejvyšší kvality pro nové i renovační nátěry libovolných podkladů. Vhodná pro obytné prostory obývané alergiky.

 • Capatrend

Matná, plně kryjící vnitřní disperzní barva pro cenově výhodné nátěry. Vhodná pro nové nebo renovační nátěry vnitřních prostor na většině podkladů. Na podkladech s kontrastní kresbou často stačí jediná vrstva.

 • Caparol Extra

Omyvatelná nátěrová hmota vhodná k natírání standardně namáhaných interiérových ploch stěn a stropů nových a renovovaných objektů. Hodí se také k provedení vysoce odolných povrchů obytných a kancelářských prostor. Splňuje normu ÖNORM C 2357.

 • Indeko Plus

Omyvatelná a otěruvzdorná nátěrová hmota splňující i ty nejnáročnější požadavky. Vhodná k natírání vysoce namáhaných interiérových ploch stěn a stropů nových a renovovaných objektů. Rychle zasychá, dvojnásobně kryje, proto mnohdy stačí jediný nátěr. Obzvláště se hodí k provedení vysoce odolných povrchů obytných a kancelářských prostor a veřejných budov s obtížnou odstávkou provozu.

 • Sylitol Bio

Vysoce hodnotná bezrozpouštědlová interiérová barva na bázi silikátů určená k malbě na stěny. Vynikající nátěr pro obytné prostory, kostely, veřejné budovy a objekty chráněny památkovou péčí. Obzvláště vhodná na minerální podklady, různé omítky, betonový podklad a vápenopísková zdiva. Vhodná pro použití na sanační omítky Capatect.

 • Calcimur Kalkinnenfarbe

Dobře kryjící vápenná barva připravená k okamžitému použití se zušlechťujícími přísadami pro vnitřní nové i renovační nátěry stěn a stropů, dobře použitelná i ve sklepních prostorách. Díky svému složení příznivě ovlivňuje hygienu vnitřního prostředí. Zvláště vhodná na sanační omítky Capatect.

 • Metallocryl interior

Lesklá disperzní barva s metalickým vzhledem pro vnitřní použití.

 • Deco Lasur lesklá

Disperzní lesklá lazurovací barva pro použití v interiéru i exteriéru připravená k okamžitému použití. Vhodná pro vnitřní i vnější dekorativní lazurové nátěry hladkých podkladů i strukturovaných omítek, dále na beton, cementové a vápenocementové omítky. V interiéru vhodná i pro dekorativní dřevovláknité a skelné tapety.

 • Arte Lasur

Lazura na akrylátové bázi připravena k okamžitému použití. Speciálně vyvinutá, vysoce atraktivní, hospodárná lazura pro vnitřní použití na hladkých nebo lehce strukturovaných podkladech. Pro náročnější vzhled vnitřních prostor.

Fasádní barvy

 • Muresko Plus

Fasádní barva na bázi akrylátové disperze, zesílená siloxanem. Jako vysoce hodnotný fasádní nátěr se vyznačuje optimální ochranou proti vlhkosti, dále vysokou schopností propouštět vodní páry u všech typů minerálních omítek (MC, MVC), disperzních omítek a omítek na bázi umělé pryskyřice. Je vysoce prodyšná pro vodní páry; ba nosné podklady z pórobetonu lze aplikovat i jako renovační nátěrovou hmotu.

 • AmphiSil

Fasádní barva silikátového charakteru, zesílená siloxanem. Ideální pro kvalitní nátěry s vysokou odolností proti vlivům povětrnosti. Jako vysoce hodnotný fasádní nátěr se vyznačuje optimální ochranou proti vlhkosti, dále vysokou schopností propouštět vodní páry u cementových a vápenocementových omítek, disperzních omítek a omítek na bázi umělé pryskyřice s vysokou prodyšností pro vodní páry.

 • Primalon nátěrová omítka

Matná jemnozrnná disperzní nátěrová omítka Pro silnovrstvé, silně plněné nátěry fasád a vnitřních prostor. Vhodné jako plněný nátěr na hrubé omítky. Sjednocující nátěr na nestejné podklady, vhodný pro mozaikové stříkané techniky.

 • Sylitol Fassadenfarbe

Matná fasádní barva s pojivem na bázi silikátu podle VOB, na dvojité křemičité bázi s křemenným pískem. Vyznačuje se vysokou kryvostí a odolností proti škodlivinám v kyselém ovzduší, nekříduje. Barvu lze výborně aplikovat na minerální podklady, vápenopísková zdiva, zdiva z přírodního kamene bez výkvětů a na nosné silikátové nátěry. Je obzvláště vhodná k rekonstrukci uměleckých a památkových objektů.

 • AmphiSilan

Matná fasádní barva s pojivem na bázi silikonové pryskyřice. Vyznačuje se dobrou odolností proti srážkové vodě a vysokou paropropustností, vhodná k nátěrům minerálních fasádních omítek, stejně jako k novým nátěrům pevných silikátových a matných disperzních barev a omítek. Pro své specifické vlastnosti se výborně hodí i pro památkově chráněné objekty a vápenné omítky.

Fasádní omítky

 • Capatect KD Putz

Matná strukturovaná omítka s pojivy ze syntetické pryskyřice k okamžitému použití. Vysoce odolná robustní omítka se škrábanou nebo zrnitou strukturou s obsahem mletého přírodního kamene různé zrnitosti pro aplikaci v interiéru i exteriéru. Obzvláště vhodná pro provedení vysoce odolných vnitřních ploch, např. schodišť, chodeb, obytných prostor a kanceláří.

 • Capatect SI Putz

Silikátová minerální omítka k okamžitému použití v interiéru i exteriéru. Vysoce kvalitní strukturovaná omítka s různou zrnitostí pro provedení dekorativních minerálních omítek se škrábanou nebo zrnitou strukturou.

 • Capatect SH Putz

Silikonová omítka s minerálním charakterem, hydrofobní, vysoce prodyšná. Vysoce kvalitní strukturovaná omítka s různou zrnitostí pro provedení dekorativních minerálních omítek se škrábanou strukturou. Vhodná pro vnější i vnitřní použití na veškeré nenatřené omítky a betony a nekřídující minerální a disperzní podklady.

Fotogalerie

Jedinečná nabídka

Návrhy barev podle fotografií!

Chcete poradit s volbou barev pro venkovní i vnitřní prostory? Přinesete si s sebou fotografie a my vám podle nich poradíme, jak jednotlivé barvy sladit tak, aby byl výsledný dojem harmonický. Barvy vám pak samozřejmě můžeme rovnou namíchat.

 

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz