Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  Dotace   ›  Nový panel

Dotace Nový panel

Bydlíte v bytovém domě a chystáte se na celkovou modernizaci stavby? Chcete ušetřit? Využijte program Nový panel pro získání maximálně výhodných úvěrových podmínek! Pomůžeme vám s přípravou dokumentace i veškerou administrativou tak, abyste program využili na maximum!

5 věcí, které byste měli vědět o programu Nový panel

  • Program je určen pro panelové i nepanelové bytové domy.
  • Jeho cílem je podpora komplexních oprav a modernizací celých domů, které výrazně prodlouží jejich životnost.
  • Program pomáhá pomocí zvýhodněných podmínek přístupu k úvěrům bank a stavebních spořitelen.
  • Využít jej můžete dvěma způsoby - buď jako zvýhodněnou záruku, pokud úvěrová společnost vyžaduje ručení nad 300 000 Kč do výše 80% jistiny úvěru, nebo jako dotaci na úhradu úroků. Dotace se poskytuje ve výši rozdílu splátek úvěru, která odpovídá snížení úroku z úvěru proti sazbě uvedené ve smlouvě o úvěru o 2,5–4 procentní body v závislosti na rozsahu, kvalitě a komplexnosti prováděných oprav.
  • Pro využití programu musíte mít stanovisko Poradenského informačního střediska. To získáte po předložení projektové dokumentace, energetického auditu a průkazu energetické náročnosti budovy, dokladu o podlahových plochách bytů a položkového rozpočtu. Rádi vám vše připravíme!

Máte zájem o získání podpory z programu Nový panel? Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku! Připravíme pro vás veškeré potřebné podklady pro splnění podmínek programu a zajistíme také kompletní realizaci celé stavby!

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz