Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  Dotace

Dotace a dotační programy

Kromě stavební činnosti poskytujeme kompletní poradenství k dotačním programům Zelená úsporám a Nový panel. Naše poradenství má jasný cíl – pomáhat klientům získávat z obou programů maximum finančních prostředků.

Proč využít pro získání dotace naši firmu?

  • Poskytujeme kompletní poradenství – od úvodní konzultace po vypracování nezbytné dokumentace.
  • Po schválení dotace celou zakázku zrealizujeme. I my máme zájem na tom, aby byla dotace co nejvyšší.
  • Máme zkušenosti – patříme mezi odborné dodavatele a dotační programy využíváme od samého začátku. Svým klientům jsme tak již ušetřili statisíce korun.
  • Poradenství je bezplatné. Nezávaznou konzultaci nad možnostmi využití dotačních programů u nás neplatíte.

Máte zájem o získání dotací z programů Zelená úsporám nebo Nový panel? Přečtěte si základní informace, které jsme o nich připravili, nebo nás rovnou kontaktujte. Nezávazně vše probereme a posoudíme, zda máte na získání dotace nárok.

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz