Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  O společnosti   ›  Historie firmy

Historie firmy Mydlochova stavební

Mydlochovu stavební tvoří ostřílení řemeslníci, stavebníci a specialisté na vše, co vás může při rekonstrukci, stavbě i zateplování potkat. Stojí za námi nejen řada poctivě odvedených zakázek, ale hlavně spokojených zákazníků. Podívejte se, jak to celé začalo!

Od roku 1997 ve stavebnictví

Mydlochova stavební nevznikla na zelené louce, ale postupným rozvojem. Vše odstartoval Milan Kovář, který začal roku 1997 nabízet stavební práce od rekonstrukcí po zateplování.

Díky stále většímu množství poptávek a trvalé přízni zákazníků mohla nakonec roku 2007 vzniknout společnost Mydlochova stavební s r.o. v podobě, v jaké ji známe dnes.

Nyní je Mydlochova stavební středně velkou firmou s týmem několika desítek stálých spolupracovníků, vlastním zázemím v podobě kanceláří, výroby i skladů, a bohatým technickým vybavením.

Historie firmy Mydlochova stavební

 

Kam dál? Jestli vás zajímají podrobnosti o pracovnících v Mydlochově stavební, podívejte se sem. Pokud vám slova nestačí, a chcete vidět činy, prohlédněte si reference.

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz