Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  Naše projekty   ›  Novostavby rodinných domů Žižkov

Novostavby 4 samostatně stojících rodinných domů Kutná Hora – Žižkov, parc. č. 4283/34, 4283/35, 4283/36 a 4283/37

Předpokládaný začátek výstavby: podzim 2010
Předpokládané dokončení projektu: 2012

V současné době stavíme čtyři domy z plynosilikátových tvárnic s jedním podzemním a jedním nadzemním podlažím. V suterénu jsou situovány dva pokoje, jedna technická (hobby) místnost a koupelna s WC. V patře se nachází obývací místnost propojená s kuchyní a jídelnou, ložnice, koupelna s WC (přístupné z ložnice) a jedno samostatné WC (přístupné z chodby/zádveří).

Součástí domu je vlastní pozemek, zděná garáž a venkovní terasa s pergolou napojenou na obývací místnost. Pozemky se nacházejí na krásném klidném místě, s výhledem na chrám Sv. Barbory.

V současnosti je postaven jeden dům, ve kterém probíhají dokončovací práce v interiéru a připravuje se celkové zateplení fasády a úpravy pozemku.

Chcete bydlet v domě postaveném nejmodernějšími postupy a technologiemi? Mít hotové vše podstatné a zařizovací předměty si navrhnout podle sebe? Pak nás kontaktujte a domluvte si s námi schůzku nad našimi projekty!

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz