Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  Naše projekty

Naše projekty

Hledáte zajímavé bydlení v atraktivních lokalitách? Vedle stavebních prací, rekonstrukcí a zateplování se zaměřujeme také na výstavbu domů a bytových jednotek v Kutné Hoře. Prohlédněte si naše vlastní projekty, které právě realizujeme!

Novostavba bytového domu Siónská, parc. č. 1271, Kutná Hora

V Kutné Hoře právě připravujeme novostavbu rohového bytového domu s kancelářskými prostory v přízemí. Dům je navržen jako nepodsklepený se třemi nadzemními podlažími a podkrovím.

Více podrobností o novostavbě bytového domu Siónská naleznete zde.

 

Stavba byla v roce 2015 dokončena a zkolaudována.

Novostavby 4 samostatně stojících rodinných domů Kutná Hora – Žižkov par. č. 4283/34, 4283/35, 4283/36 a 4283/37

V současné době stavíme čtyři domy z plynosilikátových tvárnic s jedním podzemním a jedním nadzemním podlažím. V suterénu jsou situovány dva pokoje, jedna technická (hobby) místnost a koupelna s WC. V patře se nachází obývací místnost propojená s kuchyní a jídelnou, ložnice, koupelna s WC (přístupné z ložnice) a jedno samostatné WC (přístupné z chodby/zádveří).

Více podrobností o novostavbě 4 samostatně stojících rodinných domů naleznete zde.

První dům zkolaudován v roce 2013. Druhý dům je již před dokončením.

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz