Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  

Jaké certifikáty ISO máme?

ČSN EN ISO 9001:2009
ČSN EN ISO 14001:2005
ČSN OHSAS 18001:2008
ČSN EN ISO 9001:2009 ČSN EN ISO 14001:2005 ČSN OHSAS 18001:2008

Vnitřní barvy

 • Caparol Malerit

Omyvatelná vysoce kryjící barva nejvyšší kvality pro nové i renovační nátěry libovolných podkladů. Vhodná pro obytné prostory obývané alergiky.

 • Capatrend

Matná, plně kryjící vnitřní disperzní barva pro cenově výhodné nátěry. Vhodná pro nové nebo renovační nátěry vnitřních prostor na většině podkladů. Na podkladech s kontrastní kresbou často stačí jediná vrstva.

 • Caparol Extra

Omyvatelná nátěrová hmota vhodná k natírání standardně namáhaných interiérových ploch stěn a stropů nových a renovovaných objektů. Hodí se také k provedení vysoce odolných povrchů obytných a kancelářských prostor. Splňuje normu ÖNORM C 2357.

 • Indeko Plus

Omyvatelná a otěruvzdorná nátěrová hmota splňující i ty nejnáročnější požadavky. Vhodná k natírání vysoce namáhaných interiérových ploch stěn a stropů nových a renovovaných objektů. Rychle zasychá, dvojnásobně kryje, proto mnohdy stačí jediný nátěr. Obzvláště se hodí k provedení vysoce odolných povrchů obytných a kancelářských prostor a veřejných budov s obtížnou odstávkou provozu.

 • Sylitol Bio

Vysoce hodnotná bezrozpouštědlová interiérová barva na bázi silikátů určená k malbě na stěny. Vynikající nátěr pro obytné prostory, kostely, veřejné budovy a objekty chráněny památkovou péčí. Obzvláště vhodná na minerální podklady, různé omítky, betonový podklad a vápenopísková zdiva. Vhodná pro použití na sanační omítky Capatect.

 • Calcimur Kalkinnenfarbe

Dobře kryjící vápenná barva připravená k okamžitému použití se zušlechťujícími přísadami pro vnitřní nové i renovační nátěry stěn a stropů, dobře použitelná i ve sklepních prostorách. Díky svému složení příznivě ovlivňuje hygienu vnitřního prostředí. Zvláště vhodná na sanační omítky Capatect.

 • Metallocryl interior

Lesklá disperzní barva s metalickým vzhledem pro vnitřní použití.

 • Deco Lasur lesklá

Disperzní lesklá lazurovací barva pro použití v interiéru i exteriéru připravená k okamžitému použití. Vhodná pro vnitřní i vnější dekorativní lazurové nátěry hladkých podkladů i strukturovaných omítek, dále na beton, cementové a vápenocementové omítky. V interiéru vhodná i pro dekorativní dřevovláknité a skelné tapety.

 • Arte Lasur

Lazura na akrylátové bázi připravena k okamžitému použití. Speciálně vyvinutá, vysoce atraktivní, hospodárná lazura pro vnitřní použití na hladkých nebo lehce strukturovaných podkladech. Pro náročnější vzhled vnitřních prostor.

Fasádní barvy

 • Muresko Plus

Fasádní barva na bázi akrylátové disperze, zesílená siloxanem. Jako vysoce hodnotný fasádní nátěr se vyznačuje optimální ochranou proti vlhkosti, dále vysokou schopností propouštět vodní páry u všech typů minerálních omítek (MC, MVC), disperzních omítek a omítek na bázi umělé pryskyřice. Je vysoce prodyšná pro vodní páry; ba nosné podklady z pórobetonu lze aplikovat i jako renovační nátěrovou hmotu.

 • AmphiSil

Fasádní barva silikátového charakteru, zesílená siloxanem. Ideální pro kvalitní nátěry s vysokou odolností proti vlivům povětrnosti. Jako vysoce hodnotný fasádní nátěr se vyznačuje optimální ochranou proti vlhkosti, dále vysokou schopností propouštět vodní páry u cementových a vápenocementových omítek, disperzních omítek a omítek na bázi umělé pryskyřice s vysokou prodyšností pro vodní páry.

 • Primalon nátěrová omítka

Matná jemnozrnná disperzní nátěrová omítka Pro silnovrstvé, silně plněné nátěry fasád a vnitřních prostor. Vhodné jako plněný nátěr na hrubé omítky. Sjednocující nátěr na nestejné podklady, vhodný pro mozaikové stříkané techniky.

 • Sylitol Fassadenfarbe

Matná fasádní barva s pojivem na bázi silikátu podle VOB, na dvojité křemičité bázi s křemenným pískem. Vyznačuje se vysokou kryvostí a odolností proti škodlivinám v kyselém ovzduší, nekříduje. Barvu lze výborně aplikovat na minerální podklady, vápenopísková zdiva, zdiva z přírodního kamene bez výkvětů a na nosné silikátové nátěry. Je obzvláště vhodná k rekonstrukci uměleckých a památkových objektů.

 • AmphiSilan

Matná fasádní barva s pojivem na bázi silikonové pryskyřice. Vyznačuje se dobrou odolností proti srážkové vodě a vysokou paropropustností, vhodná k nátěrům minerálních fasádních omítek, stejně jako k novým nátěrům pevných silikátových a matných disperzních barev a omítek. Pro své specifické vlastnosti se výborně hodí i pro památkově chráněné objekty a vápenné omítky.

Fasádní omítky

 • Capatect KD Putz

Matná strukturovaná omítka s pojivy ze syntetické pryskyřice k okamžitému použití. Vysoce odolná robustní omítka se škrábanou nebo zrnitou strukturou s obsahem mletého přírodního kamene různé zrnitosti pro aplikaci v interiéru i exteriéru. Obzvláště vhodná pro provedení vysoce odolných vnitřních ploch, např. schodišť, chodeb, obytných prostor a kanceláří.

 • Capatect SI Putz

Silikátová minerální omítka k okamžitému použití v interiéru i exteriéru. Vysoce kvalitní strukturovaná omítka s různou zrnitostí pro provedení dekorativních minerálních omítek se škrábanou nebo zrnitou strukturou.

 • Capatect SH Putz

Silikonová omítka s minerálním charakterem, hydrofobní, vysoce prodyšná. Vysoce kvalitní strukturovaná omítka s různou zrnitostí pro provedení dekorativních minerálních omítek se škrábanou strukturou. Vhodná pro vnější i vnitřní použití na veškeré nenatřené omítky a betony a nekřídující minerální a disperzní podklady.

Fotogalerie

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz