Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  Novostavby » stavby na klíč nebo dodavatelsky

Novostavby rodinných a bytových domů, veřejná výstavba.

Vedle rekonstrukcí a zateplování se zabýváme kompletní stavební činností od staveb na klíč po dílčí stavební úpravy. Provádíme jak novostavby rodinných domů, tak i bytových domů a veřejných zakázek. Kromě toho dokážeme realizovat komerční i průmyslové stavby většího rozsahu.

Proč svěřit novostavbu právě nám?

Hledáte stavební firmu v Kutné Hoře a širokém okolí? Chcete se přesvědčit, že bude stavba probíhat bez komplikací a za předem dohodnutou cenu? Prohlédněte si vzorové novostavby, které jsme dosud realizovali.

Můžete nás také rovnou kontaktovat a domluvit si s námi schůzku. Rádi vám bezplatně připravíme nezávaznou cenovou nabídku přesně pro vaši novostavbu.

Novostavby » stavby na klíč nebo dodavatelsky

Náš pohled

STAVEBNÍ FIRMA NEBO ŘEMESLNÍK?

Pokud plánujete novostavbu rodinného domku, doporučujeme vám využít specializovanou stavební firmu. Oproti jednotlivým řemeslníkům získáte záruku na stavbu jako celek, stavba proběhne rychleji a navíc vám odpadne nutnost koordinovat jednotlivé práce. Stavební firma dokáže také lépe a pružněji reagovat na nečekané situace, které se na většině staveb dříve či později objeví. Nakonec také zjistíte, že celá stavba vyšla finančně stejně, nebo dokonce levněji.

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz