Nacházíte se:   Mydlochova Stavební   ›  O společnosti

Základní informace aneb poznejte nás v pěti minutách

Jsme stavební firma Kutné Hory, která se zaměřuje na stavby, rekonstrukce a zateplování domů po celé České republice. Kromě toho provádíme výstavbu a opravy pozemních komunikací, opravy historických budov a vyřizování dotačních programů a úvěrů. Máme více než 10 let zkušeností, vlastní technické vybavení a stabilní tým.

5+1 základů firmy Mydlochova stavební

Připravili jsme pro vás informace o šesti nejdůležitějších pilířích naší společnosti. Poznáte jak naše pracovníky, tak získané certifikáty, vybrané reference a mnoho dalšího.

 1. Historie firmy
  Zkušenosti jsme získali lety praxe se stavbami všech typů – od panelákových koupelen po románský kostel. Své historie si vážíme a čerpáme z ní dodnes.
 2. Technické vybavení
  Kompletní stavební služby dokážeme poskytovat také díky vlastnímu zázemí a technickému vybavení. Máme k dispozici své lešení, stroje i nákladní vozy.
 3. Naši pracovníci
  Jádrem firmy jsou lidé. Pracuje pro nás několik desítek profesionálů všech řemesel a profesí – od dělníků po rozpočtáře.
 4. Certifikáty
  Držíme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Pravidelně se vzděláváme, abychom dokázali poskytovat služby na odpovídající úrovni.
 5. Získaná ocenění
  Kromě certifikátů úřadů a výrobců materiálů se můžeme pochlubit řadou referenčních dopisů.
 6. Reference

Nakonec to nejdůležitější – ukázky naší práce. Podívejte se na ohlasy klientů i hotové zakázky a přesvědčte se, že zvládneme vše od rekonstrukce koupelny po stavbu bytového komplexu!

Stavby, rekonstrukce, zateplení

Stavby, rekonstrukce, zateplení

Stavby, rekonstrukce, zateplení

Stavby, rekonstrukce, zateplení

Stavby, rekonstrukce, zateplení

Stavby, rekonstrukce, zateplení

Stavby, rekonstrukce, zateplení

Stavby, rekonstrukce, zateplení

Certifikace, systém jakosti

Kvalita především »

Jsme spolehlivý a důvěryhodný partner pro malé i velké zakázky. Vlastníme řadu certifikátů a ověření kvality naší práce. Ale co je nejdůležitější – v našem týmu pracují profesionálové, které jejich práce baví. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Naše ceny jsou konkurenční

Férová cena »

Máme široké zázemí a technické vybavení – stavební stroje, nákladní vozy, vlastní lešení a mnoho dalšího. Díky vlastnímu technickému vybavení a dobrým vazbám na dodavatele vám vždy nabídneme dobrou cenu. Pošlete nám vaši poptávku nebo nás pozvěte do tendru!

Své práci rozumíme a děláme ji co nejlépe. Prohlédněte si naše reference!
webové stránky vytvořeny v RGS.cz